VPNsecure.me İnceleme

VPNSecure.me çeşit çeşit VPN planı ile her bütçe için bir çözüm sunuyor. Kullanıcılar şu seçeneklerden biriyle aylık üyeliğe başlayabilirler:

  • Open VPN – en yoğun rağbet gören seçenek
  • PPTP
  • HTTP Proxy

Şirket aynı zamanda Smart DNS hizmeti de sunuyor. Meşhur Open VPN planı HTTP Proxy’si ve Smart DNS hizmetini de içeriyor, üstelik 6 ay ya da daha uzun süreli kayıtlar için indirimler mecvut.

VPNSecure.me planlarından birini denemek isteyen kullanıcılar bunu ücretsiz olarak yapabilirler, fakat bu deneme sürümlerinde kullanım oldukça sınırlı oluyor. VPNSecure.me aynı zamanda Open VPN paketinin iki günlük kullanımını birkaç dolar karşılığında sunuyor. Böylece kullanıcılar herhangi bir problem yaşayıp yaşamayacaklarını uzun süresi bir plan satın almadan görmüş oluyorlar.

VPNSecure.me’nin 36 farklı ülkede sunucuları var, dolayısıyla engelli sitelere ve ülkeye-özel içeriklere erişmeniz gayet kolay. Bugünlerde internet sitelerinde çok yaygın olan sansürleri de rahatlıkla aşabilirsiniz. VPNSecure.me’nin bir başka iyi tarafı da sunucudan sunucuya istediğiniz zaman geçiş yapmanın çok kolay olması. BBC iPlayer kullanmak için İngiltere sunucularından birine bağlanmışken, hemen Netflix izlemek için ABD sunucularından birine geçiş yapabilirsiniz.

VPNSecure.me’nin şu ülkelerde sunucuları var: İrlanda, Singapur, Meksika, Almanya, Panama, Türkiye, Hong Kong, Çek Cumhuriyeti, Kosta Rika, İsviçre, İspanya, ABD, İzlanda, Japonya, Lüksemburg, İtalya, Mısır, Avusturalya, Hollanda, Birleşik Krallık, Şili, Portekiz, Man Adası, Romanya, Rusya, Fransa, Avusturya, Ukrayna, Yeni Zelanda, Hindistan, Kanada, Finlandiya, İsveç.

VPNSecure.me’ye kaydolmak isteyen kullanıcılar yazılımı şirketin internet sitesinden indirebilirler. Android, iOS, Windows ve Apple Mac versiyonları bulunmakta, yani sisteminiz ne olursa olsun yazılımı indirip kurabilirsiniz. Ödeme seçeneklerine gelince, kredi kartı, PayPal ve Bitcoin seçenekleri mevcut.

Kullanıcı desteğine 7/24 canlı sohbet desteği veren teknik ekiple irtibata geçerek veya e-mail göndererek erişebilirsiniz. Ayrıca sıkça karşılaşılan sorunları çözecek bir bilgi bankası da size yardımcı olabilir. Ücretli üyelerin sürekli sorun yaşamaları durumunda 50 MB kota aşılmamışsa tam para iadesi seçeneği sunuluyor.

Güvenliğe gelince, VPNSecure hiçbir kullanıcı aktivitesini kayıtlı tutmadığını iddia ediyor, fakat tarafsız bir inceleme bunun doğru olmayacağını söylüyor. Şurası kesin ki şirket Pirate Bay gibi dosya paylaşım sitelerine erişimi engelliyor, bu da iddia ettikleri prensiplere ters düşen bir şey. Dolayısıyla P2P paylaşım yapan ve torrent kullanan kullanıcıların da bu siteden uzak durmasını öneririz.

Tara: vpnsecure.me